Проект рішення Новогродівської міської ради «Про затвердження Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Новогродівської міської ради» та відповідний аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Новогродівської міської ради.

Надіслання зауважень і пропозицій здійснюються відповідно чинного законодавства у письмовій формі на поштову адресу Новогродівської міської ради: м.Новогродівка, вул. О.Кошового,буд.46 тел.41-70.

Пропозиції та зауваження будуть прийматися від фізичних та юридичних осіб  протягом місяця з дня його оприлюднення.

Начальник відділу економіки                                                    Н.С.Усова

Друк E-mail