Хмарно

Хмарно

• Поточна діяльність
  • Підприємництво

Протягом квітня-травня 2017 року Програма відновлення та налагодження миру ПРООН (3)

За фінансової підтримки Уряду Японії провела 15 бізнес-тренінгів з розроблення бізнес-планів для подальшого їх подання на конкурс бізнес-грантів. Враховуючи високий попит на тренінги з боку ВПО, жителів Донецької та Луганської областей, включаючи жителів з так званої «Сірої зони», Програма з відновлення та розбудови миру ПРООН проведе 6 додаткових тренінгів з бізнес-планування.

Хто може стати учасником тренінгів?

Внутрішньо переміщені особи (ВПО), які зареєстровані в Донецькій або Луганській області, або місцеве населення Донецької та Луганської областей, які розглядають можливість створення, відновлення чи розвитку бізнесу. За рівних умов перевага надаватиметься учасникам з так званої «Сірої зони», яка підконтрольна Уряду України.

Умови та вартість участі

• Участь у тренінгах– безкоштовна. За рахунок ПРООН покриваються видатки, які пов’язані з участю у тренінгах;
  • Забезпечується житло на період тривалості тренінгів для осіб, які проживають за межами міста проведення тренінгу, харчування на час проведення тренінгів;
  • Іногороднім особам, які бажають взяти участь у тренінгу, витрати на проїзд будуть відшкодовуватися лише в рамках Донецької або Луганської області, за наявності проїзних документів (фіскальних квитків з датою виїзду);
  • Учасники забезпечуватимуться роздатковими навчальними матеріалами;
  • Не допускатимуться до участі в тренінгу особи, які вже брали участь в тренінгах з бізнес-планування, які організовувалися ПРООН або учасники, які вже отримали бізнес-грант від ПРООН.

Де і коли
  • Сєвєродонецьк: 22-24 червня (для представників з Луганської обл.)
  • Святогірськ: 22-24 червня (для представників Донецької обл., окрім м. Краматорськ)
  • Краматорськ: 26-28 червня (для представників м. Краматорськ та сусідніх населених пунктів)
  • Маріуполь: 22-25 червня (для представників м.Маріуполь та сусідніх населених пунктів)
Як подати заявку

Для участі в бізнес-тренінгу учасники мають заповнити до 17 червня 2017 року (або не менше ніж за 5 календарних днів до дати чергового тренінгу)

Контактні особи ПРООН

Організаційно-технічні питання, які стосуються подання на тренінг можна адресувати:
Учасники, які будуть відібрані до участі в тренінгу, будуть проінформовані про місце та час початку тренінгів а також інші організаційно-технічні питання за 2-3 дні до їх початку.
З повагою,
Клуб Сталого Бізнесу