Cонячно

Cонячно

• Поточна діяльність
  • Підприємництво

До відома переможців програми «Український донецький куркуль» та суб’єктів господарювання сфери торгівлі та громадського харчування (2)

В рамках створення Єдиного культурного простору Донеччини, з метою популяризації української культурної спадщини, відтворення етнічної культури, 14 липня 2018 року у ландшафтному парку «Клебан – Бик» пройде фольклорно – етнографічний фестиваль «Купальські роси».

keban buk konstantinovka 1.jpg.dbc03f2f287ff34d3a09bbc16a63af33

Враховуючи вищевикладене, Новогродівська міська рада запрошує  переможців програми «Український донецький куркуль», а також суб’єктів господарювання сфери торгівлі та громадського харчування прийняти участь у зазначеному фестивалі та презентувати свою продукцію.

За додатковими запитаннями пропонуємо звертатися до відділу економіки Новогродівської міської ради.