Переважно хмарно

-1°C

Новогродівка

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

logo062

Профілактичний рейд.

23.05.2019  міською службою у справах дітей спільно з представниками відділу освіти, Новогродівського міського центру соціальних служб для сім᾽ї, дітей та молоді, представниками Селидівського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП   України в Донецькій області з  метою запобігання негативним проявам та покращення профілактичної роботи серед неповнолітніх, попередження підліткової злочинності та на виконання розпорядження Новогродівського міського голови від  25.01.2019  №13-р  «Про  проведення профілактичних рейдів протягом 2019 року в м. Новогродівка»  було проведено профілактичний рейд.

Продовжити

Школярі Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка взяли участь в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

У с. Торське Краснолиманського району  за підтримки Департаменту освіти і науки Донецької області, Донецького обласного центру туризму та краєзнавства української  молоді  13-19 травня відбувся ІІ (обланий) етап гри "Сокіл" ("Джура").

Продовжити

Звітний концерт музичної школи

22 травня 2019 року в музичній школі міста Новогродівка відбувся щорічний звітний концерт учнів і викладачів школи. Концертна зала радо зустріла учнів і випускників школи, їх батьків та гостей.

Продовжити

Засідання міської комісії з питань захисту прав дитини в м. Новогродівка

 З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, при виконкомі Новогродівської міської ради  23.05.2019  відбулося чергове засідання міської комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови.

Продовжити

Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25 квітня 2019 року № 447/5-19 затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока (державна реєстрація 14 травня 2019 року за № 160/2873).

Продовжити

Реєстрація місця проживання новонародженої дитини через відділи державної реєстрації актів цивільного стану

       Реєстрація місця проживання здійснюється відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" та Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207 "Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру".

Продовжити

Про проведення інформаційної антитютюнової компанії «Дим - невидимий вбивця» в м. Новогродівка протягом червня 2019 року

 КНП «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» на виконання листа від Міністерства охорони здоров’я № 26/5900 від 05.03.2019 та на виконання Національного плану заходів щодо інфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку, з метою реалізації боротьби проти тютюну, згідно листа департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації інформує про наступне.

Продовжити

Інформація про проведене засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

         17.05.2019 о 14-00 в залі засідань виконкому Новогродівської міської ради під головуванням міського голови Білецької Л.М. відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат,

Продовжити