Переважно хмарно

-1°C

Новогродівка

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

logo062

Монетизація субсидій

Початок монетизації субсидій розпочнеться з березня

Кабінет міністрів України схвалив старт виплати субсидій готівкою з березня 2019 року.

Продовжити

Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

Згідно Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 20 лютого встановлений  Днем Героїв Небесної Сотні.

Продовжити

Інформація щодо запровадження нового сервісу для електронного звітування «Кабінет респондента»

ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ!

 Сектор статистики у місті Новогродівці повідомляє, що Державна служба статистики України запроваджує роботу нового сервісу для електронного звітування безкоштовне програмне забезпечення  "Кабінет респондента".

Продовжити

ДТЕК Донецькі електромережі допоможе жителям області вирішити проблему помилково сплачених коштів

Платити за спожиту в 2019 році електроенергію жителям Донецької області (фізичним особам) необхідно на рахунок постачальника універсальної послуги*, який надає послуги в Донецькій області.

Продовжити

Черговий злочин

В м.Новогродівка 19.02.2019 на майданчику для тимчасового складування твердих побутових відходів по вул.Центральна, 46, невідомими особами пошкоджено та викрадено майно комунальної власності територіальної громади, а саме: контейнер для роздільного збирання твердих побутових відходів.

Продовжити

В кого крадемо? В себе!

В м.Новогродівка по вул.Риночна (поруч з міським кладовищем)  невідомими особами, 17.02.2019, було розібрано і викрадено дорожнє покриття із залізобетонних плит, протяжністю понад 30 метрів.

Продовжити

Встановлення опор

З метою надання якісних послуг з електричного забезпечення мешканцям приватного сектору в місті Новогродівка працівниками Селидівського району електричних мереж ДТЕК Донецькі електромережі  по вул.Садова виконані роботи із заміни аварійних дерев'яних електричних опор на нові – залізобетонні у кількості 20 од.

                                                                                         Адміністрація міста