Хмарно

Хмарно

Шановні новогродівці!

14 жовтня - День Покрови Пресвятої Богородиці,  День українського козацтва та День захисника України, свята тих, хто своєю доблестю, силою та відвагою доводить, що ми дійсно є нащадками славного козацького роду!

Шановні захисники України! Дорогі ветерани! Ваша сила, любов до рідної землі, воля та звитяга – неоціненний приклад для підростаючого покоління. Сьогодні ви – надія українського народу! Ви – взірець сили духу, честі та справжнього патріотизму!

Цього дня я бажаю вам, дорогі захисники, міцного здоров'я, твердої віри у світле майбутнє, сили рухатися вперед, щастя, удачі, миру та злагоди у ваших родинах. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Зі святом!

З повагою

Новогродівський міський голова                                               Л.М.Білецька