Переважно хмарно

Переважно хмарно

• Новини

09.10.2017 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М.

watermarked Cvn0FreIGX0

на якому взяли участь заступник начальника управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ,  комунального підприємства, які надають послуги населенню, заступник головного лікаря комунального закладу центру первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівки  та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр».  На особистий та спільний прийом до міського голови звернулися  8 громадян з різноманітними питаннями. Основні питання- це питання житлової політики та соціального захисту.