Переважно хмарно

Переважно хмарно

Кубок міста Новогродівка з Косікі карате

За ініціативою Донецької обласної федерації Шорінзі-рю Кенкокан карате до, Косікі карате в місті Новогродівка відбулися змагання Кубку міста Новогродівка з Косікі карате

watermarked IMG 6580

Присутніми на спортивному заході були начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради Мантурова О.М., президент Української Федерації Шорінзі–рю Кенкокан карате до Косікі карате Непочатов І.А.

watermarked IMG 6566

В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст Новогродівка, Селидове, Покровськ, Мирноград, Горняк, Добропілля.

Спортсмени м.Новогродівка мають такі результати:

I місце –Березейчук Софія, Євтаєв Ярослав, Шликов Олександр, Балінов Олександр,Мельник Марія.

II  місце- Сахновський Іван, Мартиненко Евеліна, Логунов Гліб, Шаповалова Світлана, Шаптала Лілія, Євтаєв Владислав

III місце – Логунова Катерина, Шаптала Владислава, Шликов Олександр, Олейніков Сергій.

Для проведення тренувань від Новогродівської міської ради  спортсменам міста вручено спортивний інвентар – гантелі