Хмарно

Хмарно

• Новини

Відбувся XV Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!»

З 28 вересня по 1 жовтня 2017 року у місті  Святогірськ на базі оздоровчого комплексу “Перлина Донеччини” відбувся XV Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!»Організаторами фестивалю виступили комунальний позашкільний навчальний заклад “Донецький обласний дитячо-молодіжний центр” та управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації.

watermarked DSC 0109

Цьогоріч фестиваль зібрав 130 представників дитячих та молодіжних засобів інформації з різних куточків України, а саме з: Полтавської, Херсонської, Харківської, Черкаської, Миколаївської, Донецької областей та міста Київ.

watermarked DSC 0236

Вже не перший рік наше місто на фестивалі предсталяє учнівська команда медіа-центру Новогродівської ЗОШ I-III ступенів №10 ім. Тараса Шевченка. Протягом трьох днів її чекала насичена програма, яка складалася з майстер-класів від ведучих спеціалістів у медіа-сфері, різноманітних тренінгів, конкурсної програми та багато іншого.  Конкурсна програма проходила у декількох номінаціях: телебачення, радіо, друковані ЗМІ, фото та інтернет-ЗМІ. Кожна редакція прийняла участь у бліц-конкурсі, який проходив безпосередньо під час фестивалю.

watermarked DSC 0129

Цього року команда з нашого міста презентувала свої роботи вже у трьох номінаціях: радіо, газета, телебачення. І недарма! Бо до міста хлопці та дівчата повернулися з перемогою, цінними подарунками та  неперевершеними  емоціями. Диплом за 1 місце у бліц-конкурсі в номінації « Радіо» отримали радійщики « Volna Draiva», 3-ім місцем у номінації «Телебачення» були відзначені представники «Draiv TV»  та диплом за класичний дизайн  одержали журналісти  шкільної газети «Завжди в десятку».

Вітаємо команду  медіа-центру Новогродівської ЗОШ I-III ступенів №10 ім. Тараса Шевченка. Бажаємо їм творчої наснаги і подальших перемог!