Хмарно

Хмарно

1 жовтня міжнародний День людей похилого віку

Що може бути важливіше людей,

які знають так багато про життя,

володіють мудрістю, досвідом, добротою?

Кожен рік ми стикаємося з питанням як ставиться до цього дня: як до дати або як до свята? І прийняли рішення відноситься до цього дня як до свята - тому що в цей період хочеться ще раз висловити повагу, пошану і вдячність людям, які в тяжкі роки після Другої світової війни відбудували нашу країну, піднімали виробництво і сільське господарство, відбудовували наше місто і сказати за все це величезне спасибі. Усі заходи, які пройшли в цей період в територіальному центрі були підготовлені з любов'ю в серці для Вас наші дорогі і шановні, мудрі і зрілі земляки з участю не байдужих людей, людей з активною життєвою позицією.

„ Старіти немає часу” під таким гаслом 27 вересня  велопробігу з нагоди Міжнародного  Дня людей похилого віку відбувся велопробіг по вулицям міста, у якому взяли участь громадяни похилого віку (12 чоловік у віці 60-78 років), працівники  територіального центру (6 чоловік), представники від молодіжної платформи „ MOVE”. Метою велопробігу було підтвердити, що вік не був перешкодою для отримання радості від життя, щастя і великого задоволення; також довести, що незважаючи на вік, можна вести здоровий образ життя, бути прикладом для молодого покоління; зміцнення родинних стосунків-  це дуже важлива складова  нашого житя, особливо для людей похилого віку.

gggf

watermarked IMG 0154

watermarked IMG 0152

watermarked IMG 0168

watermarked IMG 0171

У кафе „ Казка” 27 вересня  відбувся святковий захід з концертом за участю педагогів музичної школи. Довго не стихали бурні  оплески мешканців нашого міста талановитим вихователям музичної школи, які подарували присутнім незабутні хвилини захоплення. Наприкінці концерту відбувся святковий обід завдяки Новогродівській міській раді (за рахунок міського бюджету на суму 7 тис. 518 грн.на 55 чоловік).

watermarked IMG 0193

watermarked IMG 4938

watermarked IMG 4944

watermarked IMG 4962

watermarked IMG 4972

На цьому святкування не скінчилося - у приміщенні територіального центру відбулась низка інших заходів. 28 вересня  сповнений краси та жіночності пройшов майстер клас по віражу та зачіскам „ Краса не має віку” На волонтерських началах були запрошені  майстер візажу Передеріїва Юлія та майстри перукарської справи Шаптала Юлія та Кононова Тетяна. Усім бажаючим жінкам  зробили незабутній макіяж та зачіску. Присутні на святі гості ще раз мали змогу упевнитись у тому, що жіноча краса дійсно не має віку та часу. Після майстер класу пройшла фотосесія.

watermarked IMG 5042

watermarked IMG 5043

У цей же день люди похилого віку активно брали участь в опитуванні для проекту «Картування громади: погляд людей похилого віку на позитивні та негативні сторони міста», яке проводив депутат міської ради Кухлєв А.С.watermarked IMG 0223

Плідно прошов 29 вересня  круглий стіл з назвою „ З турботою про Вас” У цьому заході прийняли участь: заступник міського голови Зазуляк Є.М., начальник управління соціального захисту населення Мямліна М.С., перший заступник начальника Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кондакова Н.В., заступник головного лікаря Новогродівської міської лікарні Кондратова Х.А., начальник відділу по роботі із зверненнями громадян Голобородько С.Г. та виконуюча обов’язки начальника управління міського господарства Гергель Тетяна Миколаївна.  Протягом двох часів пенсіонери (35 громадян міста) задавали керівникам організацій турбуючи їх питання. Майже на всі питання були дані вичерпні відповіді.

watermarked IMG 0283 копия

watermarked IMG 5200

watermarked IMG 5179

У цьому році так сталося, що День людей похилого віку та День вчителя  співпали на одну дату.  Територіальний центр соціального обслуговування  традиційно щороку святкує ці дні. 26 вересня у приміщенні територіального центру відбулась зустріч  ветеранів  педагогічної праці з молодими вчителями загальноосвітніх шкіл міста та представником  педагогічної профспілки  м.Новогродівка. Святковий настрій подарували ветеранам учні ЗОШ №10 ім. Т.Г.Шевченко  концертною програмою «Вітаємо».

watermarked IMG 0148

Низку святкових заходів до Міжнародного Дня людей похилого віку завершив 3 жовтня  «Поетичний день»: зустріч з видатним діячем культури України, поетом, земляком Кукушкіним Валерієм Миколайовичем.

watermarked IMG 0316

watermarked IMG 0318