Хмарно

Хмарно

Особистий та спільний прийом громадян

07.08.2017 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян першого заступника Новогродівського міського голови     Булі Л.П.

на якому взяли участь начальник управління міського господарства, заступник начальника міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ,  комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального закладу центру первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівки  та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр». На особистий та спільний прийом до міського голови звернулися 5 громадян з питань соціального захисту (надання матеріальної допомоги придбання твердого побутового палива, на лікування та вирішення соціально-побутових потреб) та з питання житлової політики (про не якісний ремонт відмостки).