Хмарно

-4°C

Новогродівка

Хмарно

Вологість: 78%

Вітер: 35.40 km/h

logo062

«Прощавай навчання час – табір вже чекає нас»

Ось нарешті таке довгоочікуване літо!!! Що воно приготувало для нас? Адже, літо – це пора розваг, відпочинку, оздоровлення, загартування. Для дітей – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод. А ще – яскравих вражень, творчості, пізнання світу. Цікаво провести перший місяць літа мають змогу 58 дітлахів у пришкільному таборі відпочинку «Капітошка», який гостинно відкрив свої двері 6 червня із загальнотабірним девізом «Прощавай навчання час – табір вже чекає нас».

watermarked 20170609 104104Пришкільні табори відпочинку – це не лише місце перебування дитини в час. Коли батьки працюють, а й справжнє змістовне дозвілля для малечі з добре підготовленою програмою культурно-масових заходів і захоплюючими поїздками, екскурсіями.

У спеку і в дощ дозвіллям юних капітошок займаються завзяті та енергійні співробітники табору: директор табору Гайчук О.О., організатори Федорова А.В. і Задорожня О.В, фізруки Джебженяк Л.Ю. і Смолякова Л.Л., вихователі Голуб І.Ю., Селюта Ю.С., Поліщук К.А., Пиж А.В., медичний працівник Акулінушкіна Л.Г.

Щодня діти зустрічаються на захоплюючій і запальній ранковій зарядці. А в їдальні їх чекає раціональне харчування: різноманітна, смачна і ситна їжа з соками, десертами, морозивом, цукерками, випічкою.

Перші чудові дні у таборі пролетіли дуже швидко і непомітно, адже кожен день дітей чекали незвичайні подорожі, пригоди, ігри, конкурси, розваги. Були проведені розважальні програми: «Алло! «Капітошка» шукає талант!», «Мандрівка до країни Дитинства», похід з дітьми, де була проведена спортивна гра «Джунглі кличуть», у якій команди хижаків та травоїдні виконали завдання і відшукали дорогоцінний смачний скарб. А закінчився перший тиждень урочистим святом відкриття табірної зміни, у якому дітей зустріли казкові герої Сімка, Нулик та Дім Дімич, вередливий продюсер зі своїми зірочками, подружки Бабки Йожки та головний символ табору – Капітошка. Вони провели з дітьми різні ігри, конкурси. Дітлахи співали, танцювали, знайомилися один з одним і з законами табору. Загони «Динаміт» і «Позитив» обмінялися привітаннями, речівками та кричалками.watermarked 20170609 100110 Всі із задоволенням співали чудову табірну пісню про улюбленого мультиплікаційного героя Капітошку, а також привітали один одного зі святом друзів веселою пісенькою. Не залишилося осторонь кафе «Казка» (ПП Ясунас С.В.), яке також привітало капітошківців зі святом, їх частування припали до душі дітлахам.

Відділ у справах сім"ї, молоді та спорту