Чергова сесія Новогродівської міської ради не відбулась

28 квітня 2017 року не відбулась чергова сесія міської ради, на яку без поважної причини не з’явились депутати міської ради:

- Кухлєв Антон Сергійович

- Кавунов Сергій Іванович

- Позняковська Наталія Василівна

- Матвєєва Антоніна Антонівна

- Бабаєва Надія Анатоліївна

- Кондаков Олександр Андрійович

На порядок денний сесії виносились важливі питання для громади: виділення коштів для заробітної плати працівникам дитячого садочка «Радість», стимула для медичних установ до професійного свята, облаштування молодіжних платформ, придбання комп’ютерної техніки для ювілярів-навчальних закладів, шкільних меблів для загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 та інше.

Всією громадою «подякуємо» вищевказаним депутатам за «сумлінне виконання депутатських обов’язків, вирішення питань, пов’язаних із життєдіяльністю кожного новогродівця і громади в цілому».

Голова постійної комісії з питань

депутатської діяльності

Є.Ф.Радченко