ВІДБУЛАСЬ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

21 квітня 2017 року  в залі засідань міської ради відбулось позачергове засідання  26 сесії Новогродівської міської ради VІІ скликання.

В засіданні взяли участь 17 депутатів. Порядок денний позачергової сесії сформовано із одного питання: «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад». Чотири питання, запропоновані  головою постійної  комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури,фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та іншим гуманітарним питанням Горобєй О.В, депутатами міської ради голосуванням було внесено додатково до порядку денного.

В результаті роботи сесії, депутатами  міської ради ухвалено 4 рішення:

-Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Новогродівка на 2017 рік

-Про передачу нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Новогродівка в оперативне управління Новогродівському міському Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

-Про визнання права власності на нежитлове приміщення № 44 у буд. 9   по   вул.  Гагаріна   в  м. Новогродівка

-Про внесення змін до рішення міської ради від 17.03.2017 № 7/24-32 .

DSC 00452кухтина

Розгляд питання «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад» депутатами  відкладено на  наступне засідання чергової сесії міської ради.