ОСОБИСТИЙ ТА СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА НОВОГРОДІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ БУЛІ Л.П.

27.03.201з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян першого заступника Новогродівського міського голови Булі Л.П.

003 127.03.2017 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян першого заступника Новогродівського міського голови Булі Л.П., на якому взяли участь заступник начальника управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального закладу центру первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівки та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр». На особистий та спільний прийом до першого заступника міського голови звернулися 6 громадян з питаннями соціального захисту (про надання матеріальної допомоги), житлової політики (про ремонт цоколю та відмостки ) та комунального господарства (про незгоду з підвищенням тарифів).

Відділ по роботі із зверненнями громадян "Контактний центр"