Засідання громадської ради

17 лютого 2017 року в залі засідань Новогродівської міської ради відбулось засідання громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради.

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

1. Про Постанову Кабінету Міністрів України №988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України».
  2. Про бюджет м.Новогродівка на 2017 рік.
  3. Про реалізацію проектів місцевого розвитку у 2016 році.
  4. Про заплановані проекти в рамках Програми економічного  соціально розвитку м.Новогродівка на 2017 рік.
  5. Про стан об’єднання територіальних громад Миколаївської та Михайлівської сільських рад в об’єднану територіальну громаду з центром в м.Новогродівка.

00517

01217

01617

02017

02517

В засіданні прийняли участь перший заступник міського голови Булі Л.П., заступник міського голови Зазуляк Є.М., начальник міського фінансового управління Коломієць О.В., начальник управління міського господарства Усов М.О., начальник відділу діловодства, контролю та кадрової роботи Гашимова С.Є., начальник відділу з питань внутрішньої політики та організаційно-аналітичної роботи Гусак Н.Є., начальник відділу мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Грицак Р.В., депутат Миколаївської сільської ради Сердюк О.І.