РЕФОРМУВАННЯ ВУГІЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

Відбулося засідання Координаційної ради з питань реформування вугільної галузі при Донецькій обласній держаній адміністрації  за участю представників Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

На порядку денному: Обговорення проекту Концепції реформування вугільної галузі України та Плану заходів щодо її реалізації, наданих Мінекоенерго на розгляд до облдержадміністрації.

Вирішили: направити на адресу Мінекоенерго пропозиції

• Визначити ефективні механізми забезпечення реалізації вітчизняної вугільної продукції;
  • Розробити і оприлюднити прогнозний баланс виробництва і споживання вітчизняної вугільної продукції на кожен рік до 2024 року;
  • З метою захисту вітчизняного виробника заборонити імпорт вугілля енергетичних марок та електроенергії або ввести квоту на імпорт вугілля;
  • Включити до складу Координаційної ради голів шахтарських городів, представників Федерації роботодавців та галузевих профспілок.