• Новини

Управління Державної казначейської служби України у місті Селидовому Донецької області повідомляє, що з 1 січня 2020 року введено в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203

(зі змінами та доповненнями) з урахуванням вимог постанови правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (зі змінами та доповненнями).

Звертаємо увагу, що рахунки, які були відкриті за Планом рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України ві 28.11.2000 №119 з 01.01.2020 року — закриті. Кошти, які надходять на  старі рахунки не зараховуються, а повертаються банківським установам як “нез'ясовані надходження”.

Реквізити нових рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщені на веб-порталі Державної казначейської служби України та веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області.