Мистецтво жити разом!

„Мистецтво жити разом”,  саме під цим  девізом  розпочався захід  присвячений Дню людей з інвалідністю, який традиційно щороку влаштовує територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

3 грудня 2019 року в сніжний, зимовий  день  у приміщенні молодіжної платформи  « Новосхід» було по справжньому тепло і затишно. Люди, які завітали сюди були в доброму гуморі та випромінювали добро та радість.

Зі словами  привітання  та побажання міцного здоров’я , життєвої наснаги, оптимізму та  гарного настрою до присутніх звернувся  секретар міської ради Мусейко Костянтин Іванович.

watermarked 03.12 мус

Чудова  концертна програма продовжила святковий захід. Запальні танці вихованців   танцювального клубу «Айстра» та вокальні номери педагогів  Новогродівської музичної школи не залишили жодного байдужого серед глядачів. Гості були в захваті від почутого,  щирими оплесками вони дякували музикантам  за їх повагу та талант.

watermarked 3.12 танці

watermarked 3.12 музшк

Спортивні змагання , а саме турнір з настільного тенісу, гра в шашки та шахи, настільний футбол, дартс викликали в присутніх азарт. Учасники  зі спортивним інтересом  приймали участь у всіх змаганнях, а переможці отримали грамоти та солодкі подарунки.

watermarked 3.12 шах

watermarked 3.12 тенис

watermarked 3.12 футб

watermarked 3.12 торт

3.12 торт7

3.12 подар

watermarked гридяева3

watermarked рамка4

Протягом заходу проходив майстер-клас з виготовлення сувенірів з солоного тіста від педагогів Будинку дитячої творчості. Кожен, хто брав участь у цьому творчому процесі, виготовив для себе  власноручно маленький  приємний подарунок у виді підкови на щастя та  удачу.

watermarked 6

На зустрічі були присутні Оборозна Світлана  Мирославівна -  начальник  відділу обслуговування громадян №2 Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України та Федорчук Алла Викентьевна - спеціаліст управління   соціального захисту.  В неформальній обстановці вони відповідали на запитання мешканців.

watermarked 03.12 пенс

Свято завершив солодкий стіл зі смаколиками, чаєм та кавою. Запрошені гості подякували організаторам за гарно проведений час,  турботу, добро та увагу.

общая

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякує за допомогу в проведенні заходу танцювальний клуб «Айстра», педагогичний колектив  Новогродівської музичної школи, працівників будинку дитячої творчості, КП «Спорт для всіх», відділ у справах сім`ї, молоді та спорту.

Територіальний центр соціального обслуговування