До Дня боротьби зі СНІДом

1 грудня по всьому світі люді нагадують один одному про страшний недуг – СНІД та як захистити себе від нього. Майже кожна організація проводить профілактичні заході, присвячені цій небезпечній для життя хворобі.

04.12 пробация

Новогродівський міський сектор не залишився осторонь такої суспільної проблеми та долучився до проведення заходу за підтримкою волонтера пробації Юрія Войтовича, голови громадської організації «Культурне відродження м.Новогродівки» Дмитра Гавілея та фахівців міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді.

З метою підвищення обізнаності про захворювання та шляхів його  профілактики, організатори заходу провели відеолекцію з суб’єктами пробації. Проведення подібних лекцій збільшує рівень обізнаності про зазначену проблему, що насамперед, попередить її виникнення. В ході заходу присутнім надані інформаційні буклети з корисною інформацією, які розроблені сектором пробації.

Провідний інспектор сектору пробації Анна Верхогляд зазначила: «Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю».

До відома: із запитанням та за допомогою можна звернутися до національної лінії телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД за безкоштовним номером 0 800 500 451.

Та пам’ятаймо! Профілактика – найбільш ефективна зброя про ВІЛ/СНІду!

Новогродівський міський сектор

філії Державної установи «Центр пробації»

в Донецькій області

04.12 пробация 3