Додай місту яскравості!

Додай місту яскравості! Під таким гаслом в 2020 році в Новогродівці розпочнеться впровадження Бюджету участі .

7 листопада 2019 року в залі засідань міської ради відбулося засідання робочої групи з впровадження ініціатив місцевої демократії під головуванням секретаря міської рад Мусейка К.І. На порядку денному було питання розробки та затвердження параметрів бюджету участі на 2020 рік. На розгляд робочої групи подано два варіанти параметрів: відповідно до Положення про Бюджет участі м.Новогродівка та параметри, які пропонувала депутат міської ради Ольховик І.Г. В ході обговорення робоча група підтримала проект параметрів, що складено відповідно до Положення про Бюджет участі м.Новогродівка. Даний проект буде винесено на затвердження міської ради в грудні 2019 року.

watermarked бу1

watermarked буч2