• Новини

СПІВПРАЦЯ НОВОГРОДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ПРОГРАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ» ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

1-2 листопада 2019 року в м. Луцьк адміністратори Центру надання адміністративних послуг, спеціалісти Новогродівської міської ради, начальник Новогродівського міського УСЗН прийняли участь у навчальних тренінгах в рамках 5 модулю Програми «U-LEAD з Європою».

Під час заходу було проведено екскурсію в Центр надання адміністративних послуг, в конференц-залі якого відбувся круглий стіл з обговорення актуальних питань надання адмінпослуг: реєстрація місця проживання; адміністративні послуги в сфері соціального захисту населення; паспортні послуги; реєстрація суб’єктів господарювання; захист прав дітей; реєстрація земельних ділянок та видача відомостей з Державного земельного кадастру; реєстрація нерухомого майна; реєстрація актів цивільного стану.

Участь у тренінгах сприяє вдосконаленню організації роботи і поліпшенню якості надання адміністративних послуг в ЦНАП.

watermarked 07.11 цнап 2

watermarked 07.11 цнап 3