Засідання міської комісії з питань захисту прав дитини в м. Новогродівка

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, при виконкомі Новогродівської міської ради  10.09.2019  відбулося чергове засідання міської комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови.

На порядок денний було винесені питання:

• Про надання малолітнім/неповнолітнім дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  • Про стан виконання батьківських обов᾽язків громадянами по утриманню та вихованню  малолітніх дітей  в 9 родинах, які опинились в складних життєвих обставинах.
  • Перегляд і затвердження індивідуальних планів соціального захисту

дітей, позбавлених батьківського піклування.

Питання детально вивчені, обговорені членами комісії. За результатами засідання, комісією прийняті та ухвалені відповідні рішення, які згідно чинного законодавства,  захищають права та  інтереси дітей.