Співпраця з відділом надання безоплатної правової допомоги

10 вересня 2019 року на базі дистанційного пункту відділу «Покровське бюро правової допомоги» відбулась робоча зустріч головного спеціаліста бюро та начальника Новогродівського міського сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області.

В ході робочого візиту обговорені питання щодо спільних дій поширення доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги, в місті, зокрема суб’єктів пробації. Сторонами затверджені спільні заходи на IV квартал 2019 року на виконання передбачених Меморандумом про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги.

До відома громадян міста: кожні вівторок та п’ятниця з 9 00 до 1400 год. головним спеціалістом відділу «Покровського бюро правової допомоги» проводиться консультування громадян з питань отримання безоплатної правової допомоги та консультування щодо різних категорій правових питань. Звертатися за адресою: Донецька обл., м. Селидове,  вул. К.Маркса, 41 А, ІV поверх.

Новогродівський міський сектор

філії Державної установи Центру пробації