Особистий та спільний прийом громадян першого заступника міського голови

12.08.2019 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян першого заступника міського голови  Булі Л.П.,

в якому взяли участь заступник начальника управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ,  начальник Новогродівської дільниці Селидівського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства КП  «Компанія «Вода Донбасу», головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогродівської міської ради  та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр».  На особистий та спільний прийом до першого заступника міського голови  звернулися 4 громадянина з питаннями соціального захисту та  житлової політики.