07.08.2019 в  службі у справах дітей Новогродівської міської ради відбулась спільна нарада, в якій взяли участь представники Новогродівського міського центру пробації, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту та представник ювенальної превенції Селидівського відділення поліції.

На нараді обговорено питання «Жебрацтво серед неповнолітніх дітей та дії направлені на запобігання цього негативного явища в суспільстві». Кожен з присутніх виступив та виказав своє бачення даної проблеми.

На теперішній час на території  м. Новогродівка випадків жебрацтва серед дітей не виявлено.

Служба у справах дітей Новогродівської міської ради звертається до мешканців нашого міста з проханням  повідомляти про випадки жебракування малолітніми для швидкого реагування.