• Новини

Запрошення до участі у тендері «Впровадження проекту енергозбереження в закладі дошкільної освіти міста Новогродівка, Донецької області»

Проект: Розробка та експертиза проектно-кошторисної документації, постачання та монтаж-демонтаж всього необхідного обладнання та матеріалів для термомодернізації з встановленням додаткового енергоефективного обладнання в дошкільному закладі освіти №16 «Радість», що розташована в   м. Новогродівка, Донецької області.

Відділ освіти м. Новогродівка, надалі – «Замовник», має намір використати частину коштів гранту, отриманого від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), на оплату постачання матеріалів та виконання робіт із термомодернізації з встановленням додаткового енергоефективного обладнання в дошкільному закладі освіти №16 «Радість», що розташований в м. Новогродівка, Донецької області.

Замовник запрошує Підрядників подавати свої пропозиції для отримання контракту, що фінансуватиметься коштами гранту, націленого на придбання устаткування та виконання пов’язаних робіт:заміна вікон та дверей, утеплення фасаду та цоколю, утеплення покрівлі останнього поверху, виконання даху шатрового типу, улаштування вимощення, встановлення системи погодо-залежного регулювання в котельні, встановлення припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла, заміна електричних плит, балансування та налагодження системи опалення, а також виконання всього комплексу проектних робіт з проходженням експертизи згідно чинного законодавства України.

Тендери запрошуються для всього обсягу робіт; тендери тільки для частини робіт будуть відхилені.

Щоби бути кваліфікованим для присудження контракту, Учасники тендеру повинні відповідати наступним мінімальним вимогам:

• Учасник тендеру має фінансовий, технічний та виробничий потенціал та потужності, необхідні для виконання Контракту, а також середньо-річний дохід Учасника протягом попередніх трьох років має бути щонайменше у 2 рази більшим від ціни його тендерної пропозиції. У разі подання тендеру СПКА, лідируючий партнер повинен задовольняти цій вимозі щонайменше на 50%;
  • Учасник тендеру успішно постачав подібні устаткування та роботи іншим замовникам, і виконав, принаймні, п’ять(5) подібних контрактів за останні п’ять років;
  • Учасник тендеру або його агент зможуть виконати взяті на себе гарантійні зобов'язання;
  • Учасник тендеру не є банкрутом і проти нього не відкриті провадження щодо неплатоспроможності або банкрутства відповідно до чинного законодавства;
  • у випадках, коли Учасник тендеру пропонує свої послуги з постачання Устаткування, які він не виготовляє, Учасник повинен засвідчити, що він отримав всі необхідні повноваження від Виробника на постачання Устаткування у країні Замовника.

При підготовці тендерної пропозиції, Учасник тендеру має врахувати, що роботи по контракту орієнтовно розпочнуться в листопаді 2019 року та триватимуть до жовтня 2020 року.

У разі запиту відповідного Учасника тендеру тендерні документу будуть йому направлені безоплатно електронною поштою у формі PDF файлів. Якщо буде заявка на отримання паперових документів, то вони будуть надаватися Замовником відповідному Учаснику тендеру на умовах, що узгоджуються ними окремо.

Всі тендери мають подаватись із забезпеченням тендеру у формі декларації про гарантування пропозиції, форма якої міститься у тендерних документах. Метою тендерного забезпечення є гарантування того, що Учасники тендеру будуть відноситись серйозно до їх участі в тендері. Переможний учасник тендеру має надати гарантію виконання від авторитетного банку, що є прийнятним для НЕФКО.

Тендери повинні бути надіслані за адресою, вказаною нижче, до 10 години 00 хвилин 09.09.2019 року, після чого вони будуть відкриті в присутності тих представників Учасників тендеру, які виявлять бажання бути присутніми при відкритті.

Перед-тендерна зустріч для Учасників тендеру із представниками Замовника для відвідання проектних об’єктів та обговорення технічних та процедурних питань відбудеться о 12:00 годині, 16.08.2019 року,  за адресою: Україна, 85483, Донецька область, м. Новогородівка, вул. О. Кошового, 46.

Потенційні Учасники тендерів можуть отримати додаткову інформацію, а також ознайомитися та отримати тендерну документацію за адресою:

Україна, 85483, Донецька область, м. Новогродівка, вул. Центральна, 19