24 липня 2019 року відбулося чергове засідання виконкому міської ради.

На засіданні виконкому міської ради розглянуто питання:

Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Новогродівської міської ради за перше півріччя 2019 року.

watermarked 01924

Інформацію начальника відділу по роботі із зверненнями громадян  та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр» Голобородько С.Г. про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Новогродівської міської ради за перше півріччя 2019 року  прийнято до відома та визнано роботу із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Новогродівської міської ради задовільною та такою, що відповідає сучасним вимогам.

watermarked 02224

Про стан виконавської дисципліни у виконкомі, управліннях та відділах Новогродівської міської ради за підсумками роботи у першому півріччі 2019 року

Виконавська дисципліна у виконкомі, управліннях та відділах Новогродівської міської ради за підсумками роботи у першому півріччі 2019 року склала 99,9% і на 1,0% збільшилася в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

Про проведення огляду закладів освіти м.Новогродівка з підготовки до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

watermarked 03524

Для проведення огляду закладів освіти  з підготовки до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період затверджено склад комісії по проведенню  огляду навчально-виховних закладів міста з підготовки до нового навчального року  та роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020  років та затверджено графік проведення огляду навчально-виховних закладів м.Новогродівка в терміни:

• 20.08.2019 – закладів загальної середньої освіти, ЗДО № 34 «Білочка»,
  • 21.08.2019 – закладів дошкільної освіти,   Будинку дитячої  творчості.

watermarked 03624

watermarked 05324

Впродовж засідання виконкому:

• затверджено звіт про виконання плану роботи виконавчих органів Новогродівської міської ради за ІІ квартал 2019 року;
  • вирішено питання фінансової підтримки малозахищених верств населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах;
  • Вирішені питання соціального захисту дітей;
  • Дітям, які зазнали психологічного насильства внаслідок проживання в умовах збройного конфлікту надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.