Громадські слухання в с.Рубіжне

17  липня 2019 року в клубі «Угольок» с.Рубіжне відбулися Громадські слухання щодо продовження функціонування кабінету сімейного лікаря та аптечного пункту за адресою вул.Тюленіна,20.

Участь в Громадських слуханнях взяли  Новогродівський міський голова  Білецька Л.М., заступник міського голови Зазуляк Є.М., представники депутатського корпусу та виконавчого комітету, голова громадської ради при виконкомі Сарасєко М.П., голови вуличних комітетів, представники селищного комітету Рубіжне, голова селищного комітету Коротцова Н.М. та інші небайдужі мешканці міста. Міський голова ознайомила присутніх з проблемним питанням , що виникло у процесі функціонування кабінету сімейного лікаря та запропонувала декілька шляхів вирішення. Впродовж обговорення та подальшого голосування вирішили  звернутися до міської ради з пропозицією щодо розділення будівлі другого корпусу ЗЗСО №8 на 2 окремі частини  та документального оформлення процедури згідно чинного законодавства. Пропозицію одноголосно підтримали всі присутні.

watermarked гс

watermarked сг