Відбувся особистий та спільний прийом громадян

15.07.2019 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян заступника Новогродівського міського голови Зазуляка Є.М., в якому взяли участь:

начальник відділу комунального господарства і благоустрою управління міського господарства, заступник начальника міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, начальник Новогродівської дільниці Селидівського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства КП  «Компанія «Вода Донбасу», заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогродівської міської ради  та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр».  На особистий та спільний прийом до заступника міського голови звернулися  2 громадянина з питаннями соціального захисту та житлової політики.

Цього ж дня заступник міського голови Зазуляк Є.М. провів виїзний прийом громадян за місцем роботи та мешкання в початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі музичної школи м.Новогродівка.   На прийом до заступника міського голови звернулися 2 громадянина з питаннями соціального захисту та житлової політики.