Особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови

01.07.2019 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М.

в якому взяли участь: заступник начальника управління соціального захисту населення Колосова С.М., начальник відділу комунального господарства та благоустрою управління міського господарства Новогродівської міської ради   Колісниченко А.М., голова  ОСББ «Мир» Передерій Д.В., інженер ОСББ «Супутник» Фролова Л.Й., головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогродівської міської ради Михайленко В.О. та начальник відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр» Голобородько С.Г.  На прийом до Новогродівського міського голови звернулося  3 громадянина з питаннями соціального захисту та комунального господарства. Під час особистого та спільного прийому громадян 1 звернення було задоволено,  2 звернення взято під особистий контроль.

Цього ж дня Новогродівський міський голова Білецька Л.М. провела виїзний прийом громадян за місцем роботи та мешкання в закладі дошкільної освіти №16 «Радість».   На прийом до міського голови звернулося 4 громадянина з питаннями  соціального захисту та житлової політики. На одне звернення надані роз’яснення, ще 3 звернення громадян з питань соціального захисту  взято під особистий контроль.

watermarked прийом