День молоді в Новогродівці

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

30 червня відбулися різноманітні заходи для молоді, за участю молоді та за ініціативою нашого молодого покоління.

З самого ранку запекла боротьба розгорнулася за першість міста з волейболу.Три години захоплюючих змагань, але втомитися від спостереження за грою неможливо. Все ніби по-домашньому і в той же час драйвово.

watermarked волейбол n

Результати:
ІІІ місце - команда «Лінія обрію».
ІІ місце - «Молодість».
І місце - «Равлик».

watermarked вол 4 n

watermarked вол2 n

watermarked волейбол 1 n

Захід відбувся за ініціативою відділу у справах сім‘ї, молоді та спорту міської ради, а також за сприяння КЗ «Спорт для всіх».

«День молоді з турботою про довкілля»  - під таким гаслом за ініціативою відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради та платформи ініціатив «МУВ» о17.00 стартувала екологічна акція «Плоггінг - пробіжи з користю для довкілля». Такі заходи  набувають дедалі більшої популярності в нашому місті. Цього разу в акції взяли участь п`ять команд.

watermarked плог n

watermarked плог3 n

watermarked плог2 n

watermarked плог4 n

Результати :
5 місце - «П’ятірочка» (15,8 кг сміття).
4 місце - «МУВ» (28,6).
3 місце - «Марвел» (33,2).
2 місце - «Екологія» (41,9).
1 місце - «Смеш» (44,6).

watermarked плог5 n

watermarked плогигн n

Всього за 40 хвилин пробіжки вулицями та дворами міста було зібрано 164 кг сміття.
Всі учасники отримали солодкі подарунки. Захід проводився за ініціативою молодіжної платформи ініціатив "МУВ".

watermarked 1 плог

Вітальним словом міського голови Людмили Білецької ввечері біля фонтану розпочалася музична програма.

watermarked DSC 0320

Пісні гуртів «Стен.Нет» (Покровськ), «Другая реальность»(Мирноград), «Danger Dagger»(Новогродівка).

watermarked DSC 0326

watermarked DSC 0332

watermarked DSC 0388

watermarked DSC 0458

watermarked DSC 0381

Вечірню програму запалила сучасна  дискотека та яскраве файершоу.

watermarked DSC 0500

watermarked DSC 0477