Відзначення Дня Конституції України в м.Новогродівка

В Україні щорічно 28 червня святкують державне свято – День Конституції.

Саме у цей день, 1996 року, Верховна Рада затвердила українську Конституцію. Її розглядали 23 години поспіль цілу ніч проти 28 червня і вранці того дня 315 депутатів проголосували "за".

Варто зазначити, що свято Дня Конституції не введене указом президента або Верховної Ради – це єдине державне свято, яке безпосередньо закріплене в Конституції у статті 161.

Новогродівка зузстріла свято урочистостями у великій залі Будинку дитячої творчості. Вітання з нагоди державного свята  звучали від міського голови Людмили Білецької, народного депутата України Сажка Сергія Миколайовича. Вокальне тріо «Гармонія» привітали  глядачів чудовими українськими піснями. Вихованки гуртка «Берегиня» (ЗЗСО №7, Кравцова Г.Ф.) виконали прекрасні хореографічні композиції.

watermarked кон 19 2

watermarked кон 19 3

watermarked кон 19 8

watermarked кон 19 5

watermarked кон 19 4

Після концерту всі присутні взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

watermarked кон 19 9

watermarked кон 19 12

watermarked кон 19 14

День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України.
Щиро вітаємо  всіх із Днем Конституції! Ми пишаємося нашою країною і з гордістю відзначаємо це державне свято!