• Новини

Спільна нарада, щодо реалізації міської цільової програми «Профілактика рецидивної злочинності та правопорушень на 2019 – 2021 роки».

За ініціативою Новогродівського міського сектору філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області в жовтні 2018 року рішенням міської ради затверджена міська цільова Програма «Профілактика рецидивної злочинності та правопорушень на 2019 – 2021 роки».

Мета Програми: забезпечення підвищення загального рівня безпеки населення міста, профілактика правопорушень шляхом здійснення комплексу заходів, спрямованих на усунення причин та умов учинення протиправних діянь суб’єктами пробації, допомога в соціальній адаптації особам, які готуються до звільнення з місць позбавлення або обмеження волі, налагодження дієвої співпраці органу пробації та місцевих органів виконавчої владі в зазначеній сфері діяльності.

Для ефективного забезпечення виконання заходів Програми, 13 червня в Новогродівському міському секторі пробації відбулась спільна нарада з директором міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяною Носовською. В ході наради обговорені проблемні питання співпраці, що стосуються соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, соціального супроводу та нагляду за поведінкою осіб молодіжного віку, які засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.

Як зазначила наприкінці наради начальник сектору пробації старший лейтенант внутрішньої служби Тетяна Гелецька: «Вчасне і якісне вирішення завдань, що стоять наразі перед нами, дозволить досягти спільної мети: забезпечити виправлення засуджених осіб на волі та створити умови для їхньої ресоціалізації, тим самим забезпечити безпеку суспільства».

За результатами наради визначені подальші спільні заходи у сфері здійснення пенітенціарної та наглядової пробації.