Медичних працівників привітали з професійним святом

12.06.2019 у великій залі Будинку дитячої творчості відбулись урочисті збори та святковий концерт з нагоди відзначення Дня медичного працівника та 70-ї річниці заснування системи охорони здоров’я м.Новогродівка.

watermarked день медика 02912

Міський голова Білецька Людмила Михайлівна привітала працівників медичних закладів зі святом і вручила почесні грамоти Новогродівської міської ради та подяки міського голови.

2019 рік – ювілейний рік для новогродівців, адже в серпні будемо відзначати 80-ту річницю з дня заснування м.Новогродівка. З нагоди ювілейної дати від міського голови  колишні та теперішні працівники закладів охорони здоров’я  отримали пам’ятні нагрудні знаки «80 років м.Новогродівка» та цінні подарунки.

watermarked день медика 04312

watermarked день медика 06212

watermarked день медика 06512

Традиційно на свято завітав народний депутат України Сажко Сергій Миколайович. Він вручив грамоту Верховної Ради України та відзнаку  сестрі медичній старшій КНП «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» Фроловій Галині Вікентіївні та подяки народного депутата України, цінні подарунки: лікарю загальної практики-сімейному лікарю Горб Юлії Миколаївні, сестрі медичній старшій Савченко Наталії Дмитрівні, лікарю отоларингологу Калімановій Надії Миколаївні.

watermarked день медика 10012

watermarked день медика 11612

watermarked день медика 12512

До привітань приєдналися директори вугільних підприємств міста та закладів соціальної сфери.

watermarked день медика 13912

watermarked день медика 14212

Свято продовжилося концертною програмою.

watermarked день медика 14812

watermarked день медика 15812