До уваги виборців!!!

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 29 травня 2019 року № 910 «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893» внесено зміни у Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

56872469 810832335959945 7192541075003670528 n

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, СКАСОВАНО.

Щоб змінити місце голосування необхідно:

1. До 15 липня 2019 року включно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування.

2. Пред'явити документ, який підтверджує громадянство України.

-  паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки або у вигляді ID-картки,

-  військовий квиток (виключно для військовослужбовців строкової служби),

-  тимчасове посвідчення громадянина України  (якщо особа нещодавно набула громадянства України). .

3. Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування.

Важливо! У разі, якщо виборцю змінено виборчу дільницю для голосування поза межами одномандатного виборчого округу, до якого він відноситься за своєю виборчою адресою, такому виборцю видається виборчий бюлетень для голосування лише у загальнодержавному виборчому окрузі (тобто лише бюлетень за партійними списками).

Для отримання додаткової інформації про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси виборця та інших питань, пов’язаних з Державним реєстром виборців, Ви також можете звернутись

до відділу ведення Державного реєстру виборців Новогродівської міської ради за адресою:

м. Новогродівка, вул.О.Кошового 46, 1-й поверх,  кабінет1.15, телефон відділу 3-41-04.

З 1 червня 2019 року по 21 липня 2019 року

відділ ведення ДРВ Новогродівської міської ради