День Святого Миколая

День Святого Миколая, в першу чергу, дитяче свято .

Тому напередодні 18 грудня в Будинку дитячої творчостідля дітей міста відбулася централізована вистава «В гостях у Святого Миколая». Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради Мантурова Олена Миколаївна побажала дітям слухняності, сміху, багато радісних миттєвостей, батькам – благополуччя, душевного тепла і щирості, миру і достатку.

Всі дітки, які були запрошені на світо, а це діти, які потребують особливої уваги та підтримки: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних сімей, діти з малозабезпечених сімей, діти, учасників АТО, діти, які постраждали від аварії на ЧАЕС, діти матерів одиначок отримали в цей день солодкі подарунки від Новогродіської міської ради.