Чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

27.05.2019 при виконкомі Новогродівської міської ради відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом начальника відділу з мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, за участю представників 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області.

watermarked - моб.jpg

Було розглянуто наступні питання:

-    Про стан санітарно  епідеміологічного благополуччя населення у 2019 році;

- Про забезпечення належного технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання м.Новогродівка;

- Про підготовку до запобігання надзвичайних ситуацій в пожежонебезпечний період року на території м.Новогродівка;

-  Про стан пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти і культури, охорони здоров’я, об’єктах соціального захисту населення.

На нараді представникам структурних підрозділів було надано роз’яснення щодо порушених питань та поставлено завдання про їх виконання.

watermarked - моб23.jpg

про стан пожежної безпеки на території Новогродівської міської ради доповіли представники 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області Макаренко О.М., Гусєв А.М.

watermarked - мобуц.jpg

watermarked - моб55323.jpg

Начальник відділу з мобілізаційної роботи,

надзвичайних ситуацій та цивільного