Переважно хмарно

Переважно хмарно

Міжнародний День сім'ї.

Слово «сім'я» має в своїй основі корінь «сім», що має відношення до виховання дітей, до продовження роду, що во всі віка вважався і вважається головним призначенням сім'ї.

Усвідомлюючи роль сім'ї в житті суспільства, 15 травня Генеральна Асамблея ООН оголосила Днем сім'ї. Будучи основою суспільства, сім'я залишається берегинею культурних традицій, загальнолюдських цінностей і наступності поколінь.

Українці завжди шанували сім’ю. Від батька до сина, від бабусі до внучки, передаються духовні цінності досі. Саме сім’я є найбільшим багатством, тією основою, платформою, на якій будується все. Це і початок нового життя, і продовження прекрасного роду, і шанування святості традицій. Сім'я - це найбільше щастя, яке людина може створити сама.

Сьогодні, в Міжнародний день сім'ї, вам бажаємо здоров’я і щастя. Бажаємо вашій родині бути квітучою, дружною і згуртованою, а ваше сімейне вогнище завжди горить і дарує тепло, дитячий сміх лунає всюди, і рідні будуть вам вірною опорою. Нехай вас завжди зігріває тепло любові. Благополуччя і добра всій сім'ї, взаєморозуміння і підтримки, терпіння, сили, любові і благополучних днів!