ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «ПЕРОДАКТИЛЬ»

12 травня 2019 року в м. Біла Церква в історичному Зимовому палаці Браницьких,  зведеному наприкінці VIII ст., на святковій церемонії нагородження фіналістів Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «ПероДактиль»  були присутні  учениця 4 – А класу Новогродівського ЗЗСО І - ІІІ ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка Алакоз Марія разом з вчителем-наставником  Шаргородською С.І.

watermarked перодактилб1

Мета конкурсу: пошук літературних талантів серед дітей та формування творчої культури молодших українців. Учасниками стали діти від 8 до 16 років. Роботи були представлені  в двох номінаціях «Проза» та «Поезія».  Марія стала фіналісткою в номінації «Поезія» серед дітей 8 – 10 років. Роботи фіналістів конкурсу оцінювало фахове журі: Іван Андрусяк – поет, дитячий письменник, прозаїк, літературний критик, головний редактор видавництва Фонтан казок; Олег Рибалка – український письменник, директор видавництва Фонтан казок; Леся Мудрак – українська письменниця, філолог, перекладач, критик, громадський діяч; Тетяна Стус – українська письменниця, літературний критик, арт – менеджерка; Галина Ткачук – письменниця, літературознавець.

watermarked перодактиль 2

watermarked перодактиль 11

watermarked перодактиль 6 1

watermarked перодактиль5

Марія отримала Диплом фіналіста конкурсу та «Альманах» дитячого літературного конкурсу «ПероДактиль» (збірка конкурсних робіт фіналістів сезону 2018 – 2019), а головне отримала заряд позитивних   емоцій, познайомилася з сучасними письменниками, придбала нових друзів. Тепер про наше місто Новогродівка знають на Київщині! Бажаємо Марії  творчих успіхів та перемог!