Переважно хмарно

Переважно хмарно

Особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови

15.04.2019 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М.,

на якому взяли участь заступник начальника управління міського господарства, заступник начальника міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, начальник Новогродівської дільниці Селидівського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства КП  «Компанія «Вода Донбасу», головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогродівської міської ради  та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр».  На особистий та спільний прийом до Новогродівського міського голови звернулися  2 громадянина з питаннями житлової політики та земельних відносин.

Цього ж дня Новогродівський міський голова Білецька Л.М. провела виїзний прийом громадян за місцем роботи та мешкання в Новогродівському закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка. Звернувся 1 громадянин з питанням  порошення правопорядку.