• Головна
  • Новини
  • ПРОЕКТ USAID «ЕКОНОМІЧНА ПІДТРИМКА СХІДНОЇ УКРАЇНИ» анонсує щорічне оголошення про реалізацію програми

ПРОЕКТ USAID «ЕКОНОМІЧНА ПІДТРИМКА СХІДНОЇ УКРАЇНИ» анонсує щорічне оголошення про реалізацію програми

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – «Економічна підтримка Східної України» (Проект USAID) шукає партнерів серед бізнесу, неурядових організацій (НУО) та державних установ для співпраці з метою створення нових економічних можливостей на Сході України.

Через програму грантів Проект USAID допоможе громадянам, які постраждали від конфлікту, отримати необхідні знання для відкриття своєї справи (бізнесу), а підприємствам – покращити свою діяльність, вийти на нові ринки і розвиватися завдяки сталим та інклюзивним бізнес-моделям.

Проект «Економічна підтримка Східної України» фінансується USAID і розрахований на п’ять років (2018-2023) для підтримки стійкої, інклюзивної ринково-орієнтованої економіки на Сході України. Для подолання наслідків конфлікту на Cході України Проект USAID надає можливість місцевим жителям покращувати рівень життя та розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, а також виходити на нові ринки в Україні, Європейському Союзі (ЄС) та інші міжнародні ринки. Проект робить особливий наголос на роботі з внутрішньо переміщеними особами (ВПО), жінками, молоддю, ромами та іншими малопредставленими групами, щоб забезпечити їх участь в економічному розвитку регіону.

эконом15.04

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Компанія 'DAI Global' УКРАЇНА

Заявки подаються на сайті: www.dai-global-grants.com

 Запити загального характеру: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Питання щодо грантів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ОФІСІВ:

Київ

Краматорськ (головний офіс)

Маріуполь

Сєвєродонецьк