«Ім’я Шевченка стукає в серцях»

9 березня 2019 року  в Будинку дитячої творчості відбулося святкування 205 річниці від дня народження відомого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. У святі приймали участь учні ЗЗСО І-ІІ ст. №8, ЗЗСО І-ІІІ ст. №7, ЗДО «Берізка», ЗДО «Радість», ЗДО «Золотий Ключик».

Діти розповідали вірші поета не тільки українською, а й іноземними мовами, підготували яскраві хореографічні номери, пісні. Вчитель української мови та літератури ЗЗСО №10 Худяк Н.Т. представила на суд слухачів вірші, присвячені Великому Кобзарю, які написані самими дітьми.

watermarked шевченко

watermarked шевченко 7

watermarked шевченко6

watermarked шевченко 76

Багато цікавого довідалися гості свята про творчі доробки Шевченка та насолодилися його творчістю як художника, роздивляючись репродукції його картин. Виставку «Живописний спадок Кобзаря» організовано за ініціативи депутата Новогродівської міської ради Олександра Шевченка та громадської організації «Солідарна ініціатива» за підтримки партії «Солідарність» під головуванням Артура Герасимова.

Яскравий колорит кожного рядка з поезій Шевченка, його милозвучність і краса назавжди залишилися в серці кожного, хто завітав на цей захід.

watermarked шевченко 3

На свято було запрошено телекомпанію «Орбіта» (м.Покровськ).

watermarked шевченко 2