Міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики «Золотий Орфей»

02-03 березня 2019 року у м.Дніпро відбувся ХІ Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики «Золотий Орфей», організаторами якого є Управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації та Культурний центр «Пектораль».

Учасники конкурсу були з різних областей України, а також із Китаю. Конкурс проводився у 7 вікових категоріях в номінаціях: інструментальний жанр: фортепіано, струнно–смичкові інструменти, народні інструменти, духові і ударні інструменти, змішані інструменти, джаз інструментал, вокально – інструментальні ансамблі; вокал: академічний, народний, естрадний, джаз; композитори; концертмейстери та конкурс методичних робіт.

3435.jpg

Викладачі та талановиті учні музичної школи м.Новогродівка успішно виступили на цьому престижному міжнародному фестивалі. Виступи наших конкурсантів були високо оцінені поважним журі, та відмічені дипломами фестивалю:

• дипломами лауреата ІІ ступеня в інструментальному жанрі нагороджені акордеоністки-викладачі школи Людмила Крутоуз та Катерина Олексюк
  • дві нагороди завоювали гітаристи: дипломантами ІІІ ступеня стали учень 1 класу Ілля Бородінов (викладач В.Я.Рева) та учениця 3 класу Альона Матешук (викладач К.М.Олексюк)
  • диплом лауреата ІІІ ступеня отримав скрипаль учень класу Макар Кухлєв (викладач Н.П.Єрьоменко)
  • дипломантами ІІІ ступеня стали піаністки: учениця 5 класу Анастасія Крутоуз (викладач А.В.Воронова) та учениця 7 класу Катерина Ломаченко (викладач Т.В.Василевська)
  • під керівництвом Н.П.Єрьоменко дипломантами ІІІ ступеня стали вокальний ансамбль викладачів «Гармонія» та ансамбль скрипалів.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових перемог у конкурсах та фестивалях!