Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

Згідно Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 20 лютого встановлений  Днем Героїв Небесної Сотні.

З цієї нагоди в м. Новогродівка у великій залі Будинку дитячої творчості відбувся тематичний захід «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила.». В заході взяли участь Новогродівський міський голова Білецька Людмила Михайлівна, заступник міського голови Зазуляк Євген Миколайович,  військовослужбовці та громада міста. Зі спогадами про події, що відбулися  виступила Сановська Луіза Андріївна, заступник  голови Громадської ради при виконкомі Новогродівської  міської ради, яка була на Євромайдані  під час тих страшних подій.

Потім усі присутні мали змогу переглянути документальний фільм про події Євромайдану.

watermarked НС1