Переважно хмарно

Переважно хмарно

Чергове засідання громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради

14 лютого 2019 року  о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради

засідання громадської  ради       при виконкомі Новогродівської міської ради

1. Обговорення результатів проведення комісії з перевірки стану проведення ремонтних робіт з реконструкції д/с «Сніжинка» на Центр розвитку дитини.
  2. Обговорення результатів проведення комісії з перевірки стану проведення ремонтних робіт в центральній міській лікарні м.Новогродівка.
  3. Обговорення результатів проведення комісії з перевірки стану проведення ремонтних робіт ЗЗСО №7 міста Новогродівка
  4. Обговорення із заслуховуванням пропозицій щодо спільної праці та комунікації Громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради з депутатським корпусом.
  5. Різне