Переважно хмарно

Переважно хмарно

Засідання міської комісії з питань захисту прав дитини в м. Новогродівка

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, при виконкомі Новогродівської міської ради  07.02.2019  відбулося чергове засідання міської комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови.

На порядок денний було винесені питання:

1. Розгляд заяви громадянина * про цільове використання аліментів матір´ю на утримання малолітньої доньки.
  1. Про надання малолітнім/неповнолітнім дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  1. Про стан виконання батьківських обов᾽язків громадянами * по утриманню та вихованню малолітнього сина.
  1. Про роботу з громадянкою *, яка покинула 3-х дітей.
  1. Про стан виконання батьківських обов’язків гр. *, відносно  2-х дітей
  1. Перегляд і затвердження індивідуальних планів соціального захисту  дітей, позбавлених батьківського піклування.

Розгляд питань Новогродівського   міського ЦСССДМ

комісія 1

1. По стан виконання батьківських обов᾽язків гр.* по утриманню та вихованню дітей
  2. По стан виконання батьківських обов᾽язків гр. *по утриманню та вихованню малолітніх дітей.
  3. Проміжне оцінювання сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Питання детально вивчені, обговорені членами комісії. За результатами засідання, комісією прийняті та ухвалені відповідні рішення, які згідно чинного законодавства,  захищають права та  інтереси дітей.