Переважно хмарно

Переважно хмарно

Проведене засідання міжвідомчої робочої групи

05.02.2019  о 14-00  в  залі  засідань  виконкому Новогродівської    міської  ради  під головуванням першого заступника міського голови  Булі  Людмили  Петрівни  відбулося   засідання   міжвідомчої   робочої  групи  з питань  забезпечення   реалізації     рішень, спрямованих  на   підвищення   рівня   оплати   праці   та   дотримання  норм  законодавства    в     частині   мінімальної  заробітної  плати  на території  Новогродівської  міської  ради,  у   якому     прийняли участь,  начальник  міського  управління  соціального захисту  населення,  головний  спеціаліст фінансово-економічного  відділу   Селидовського  об’єднаного   управління Пенсійного   фонду  України   Донецької  області  та   спеціалісти  структурних  підрозділів  виконкому.

На  засіданні  було  розглянуто  інформацію  Селидовського  об’єднаного управління  Пенсійного фонду   України    Донецької   області   щодо  підвищення  рівня оплати праці  (показника  середньої  заробітної   плати  за видами  економічної діяльності у регіоні)  та  виявлення  фактів  тіньової  зайнятості  населення в   м. Новогродівка.   На   засідання робочої  групи  були запрошені фізичні-особи  підприємці міста. Обговоривши надану  інформацію,  присутнім суб'єктам господарювання  рекомендовано оформлювати   трудові  відносини  із найманими працівниками, не допускати   виплату  заробітної  плати  у  розмірі,  меншому  за  встановлений    законодавством  рівень  та вжити  заходів  щодо  підвищення  середньої  заробітної  плати  до  середнього  рівня   по  регіону  за  видами економічної  діяльності з урахуванням   фінансово-економічних  можливостей.

Голова   робочої  групи  нагадала  присутнім,  що  тільки забезпечення державних гарантій у сфері праці, підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників та відповідальності роботодавців за використання їх праці, запобігання проявам «тіньової» зайнятості, а отже і «тіньової» економіки, прозоре і чітке дотримання норм законодавства в частині оплати праці та сплати податків дозволить наповнювати міський бюджет, кошти якого ми зможемо спрямувати на розвиток та процвітання нашого рідного міста.