Переважно хмарно

Переважно хмарно

Школа майбутніх спортсменів

З першого вересня поточного навчального року  у Новогродівському закладі загальної середньої освіти I –II ступенів № 8 функціонує гурток з кікбоксингу, який користується величезною популярністю серед учнівської молоді селища Рубіжне.

Керівник гуртка – Індик Алла Богданівна, учитель фізичної культури.  Молодий фахівець працює в закладі освіти лише перший рік. Вона – спортсменка, переможниця численних змагань з кікбоксингу, людина, закохана у свою справу.

watermarked Індик 2 n

Алла Богданівна зацікавила дітей і їхніх батьків заняттями, залучила учнів до здорового способу життя, дала можливість повірити в себе, відчути радість перемоги. А таких перемог вже дуже багато. За півроку гуртківці  посіли п'ятдесят призових місць і привезли до школи п'ятдесят медалей, більшість з яких – золоті.

watermarked Індик 3n

За активної підтримки батьків і громадськості селища Рубіжне гуртківці взяли участь в обласних і Всеукраїнських змаганнях у містах Курахове, Бахмуті, Чернівцях, Чернігові. Про майбутніх спортсменів вже знають в Україні, а незабаром дізнаються і в Європі, бо Індик Анна, учениця 8 класу,  запрошена на змагання з кікбоксингу у місто  Будапешт.

watermarked Індик 6jpg

Сподіваємось, що попереду учнів школи № 8 чекають нові гучні перемоги.

Бажаємо успіхів майбутнім чемпіонам та їх наставнику!

watermarked Індик 1n

За інформацією відділу освіти м.Новогродівка