Відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М

21.01.2019 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М.,

в якому взяли участь заступник начальника управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ,  комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради»  та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр».  На особистий та спільний прийом до міського голови звернувся  1 громадянин з питанням  комунального господарства.