Чергове засідання Громадської ради

15 січня 2019 року відбулося чергове засідання Громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради.

Під час засідання було розглянуто :

1. Стан розгляду запитів , що були направлені Громадською радою у грудні 2018, січні 2019 року.
  2. Проблемні питання проведення ремонтних робіт на об’єктах інфраструктури міста.
  3. Участь членів Громадської ради в роботі консультативно-дорадчих органах виконавчого комітету Новогродівської міської ради.

DSC 0001

DSC 0002

На засідання була запрошена міський голова Людмила Білецька, яка розповіла про реалізацію інфраструктурних проектів в місті, окреслила проблемні питання, закликала членів Громадської ради до активної участі в  житті міста.

DSC 0004

Голова громадської ради Сарасеко М.П. повідомив, що у телефонному режимі досягнуто домовленість про зустріч з підрядником, який виконує ремонтні роботи приймального відділення міської лікарні.